DAGELIJKS ALLE FC UTRECHT NIEUWSTJES VOOR JOU VERZAMELD!

‘Maurice Steijn nadrukkelijk gelinkt aan dienstverband bij FC Utrecht’

Maurice Steijn maakte onlangs bekend dat hij een punt zet achter zijn hoofdtrainersschap bij Sparta. Maar wat gaat hij daarna doen? Zijn naam gaat momenteel veel in de rondte bij FC Utrecht.

Volgens Voetbal International is hij nog niet benaderd door de ‘Domstedelingen’. Hij kondigde begin deze week aan niet te verlengen bij Sparta Rotterdam. Na dit seizoen vertrekt de ervaren Eredivisie-trainer uit Het Kasteel. Dat maakt hem vrij om te gaan en staan waar hij wil. Vooralsnog is het stil, aldus VI. ‘Er is door clubs nog niet gebeld naar Steijn óf zijn zaakwaarnemer’, zo is te lezen.

Ook Utrecht heeft zich dus nog niet voor de voormalig Ajax-coach gemeld. Duidelijk is wel dat de Domstedelingen, daar waar Ron Jans het na dit seizoen voor gezien houdt, de optie Steijn onderzoeken. ‘Zijn naam valt nadrukkelijk’, schrijft VI.

Eén ding staat in ieder geval vast: voor een buitenlands avontuur is Steijn niet te porren. De vader van Feyenoord-middenvelder Sem Steijn wil werkzaam blijven binnen Europa. Mocht er niets noemenswaardig op zijn pad komen, dan behoort een sabbatical ook tot de mogelijkheden.

“Maurice Steijn een optie voor FC Utrecht?”

Eerst maar eens het seizoen zo mooi mogelijk afsluiten met Sparta. “Dat kan alleen door de play-offs te winnen. Het wordt namelijk niet snel mooier dan het jaar dat we zesde werden. Ik denk dat we toen ook veel beter voetbalden dan nu, dat was spectaculairder”, aldus Maurice Steijn.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *